Czcionka:

  • Czcionka domyślna
  • Czcionka średnia
  • Czcionka duża
  • Kontrast:

    Zmień kontrast

Projekt systemowy pn. kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych współfinansowany przez unię europejską w ramach europejskiego funduszu społecznego w ramach programu operacyjnego kapitał ludzki realizowany przez departament pielęgniarek i położnych.

W dniach 27-28 maja 2010 roku Departament Pielęgniarek i Położnych gościł przedstawicieli DG SANCO, którzy wyprodukowali 8 minutowy film przedstawiający pozytywne wykorzystanie Europejskiego Funduszu Społecznego na rzecz zdrowia m. in. na przykładzie realizacji Projektu systemowego pn. „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych”, który został wyemitowany w dniach 29-30 czerwca 2010 roku na Open Health Forum organizowanego przez DG SANCO w Brukseli. Materiał filmowy ,w którym udział wzięły absolwentki i uczestniczki realizowanego Projektu, nagrany został w Instytucie „Pomniku - Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Ciechanowie.


Spot promujący Projekty systemowe wdrażane w Sektorze Ochrony Zdrowia w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w tym projekt realizowany przez Departament Pielęgniarek i Położnych w Ministerstwie Zdrowia pn.: „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych”. Informacje o naszym Projekcie można zobaczyć w 2 minucie spotu (2 minuty 12 sekund).


Odcinek programu EUROKAPITALNI poświęcony m.in. przedstawieniu pielęgniarek i położnych, które skorzystały z unijnego wsparcia w ramach m.in. Projektu systemowego pn. „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Program z udziałem przedstawiciela Ministerstwa Zdrowia prowadzony przez Panią Annę Popek. Odcinek został wyemitowany 28.04.2010 r.

EUROKAPITALNI – cykl programów na antenie TVP 2 wyprodukowany na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego poświęcony pozytywnym przykładom wykorzystania funduszy europejskich emitowany w TVP 2 w każdą środę w paśmie „Pytanie na śniadanie”.


Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych - film obrazujący kształcenie na studiach pomostowych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Krośnie

Logotyp Unii Europejskiej